Servis a služby

NABÍZÍME PRONÁJEM S KOMPLETNÍM SERVISEM:

Velkoplošné mobilní reklamní LED stěny a obrazovky
Tato technologie je vhodná především pro zobrazení velkých ploch, jak v exteriéru, tak i v interiéru. Tyto led obrazovky jsou tvořeny z jednotlivých clusterů, které se sestavují do modulů a pomoci těchto modulů, můžeme vytvořit libovolný rozměr obrazovky podle požadavků klienta.

Velkoplošné mobilní LED mantinely
V dnešní době už neplatí, že na jedné ploše musí být jedna reklama. Na multifunkčních LED mantinelech je možné zobrazit několik reklamních spotů více sponzorů najednou nebo můžeme pokrýt celou plochu mantinelu jediným sponzorem. Je také možné nastavit počet opakování, délku zobrazení a můžeme také zapojit diváky pomocí anketních otázek a hlasování pomocí SMS.

Dotykové multifunkční reklamní panely/kiosky
Jde o digitální panely, jejichž účelem je zobrazovat informace, navigaci čí komerční sdělení. Moderní zobrazovací systémy nabízejí dynamiku a emoce, okamžitou obměnu obrazové informace a především možnost uplatnit vaše reklamy, know-how či informace přídat tam, kde lidé nakupují a pracují. Panely se mohou nacházet, jak v interiéru, tak v externích podmínkách a jsou také konstruovány pro provoz 24 hodin denně.

3D průhledné displeje

MOŽNOST POUŽITÍ LED STĚN, MANTINELŮ, PANELŮ A 3D PRŮHLEDNÝCH DISPLEJŮ

Pro reklamní účely jako multimediální billboard
Pro živé vysílání na atletických, sportovních stadionu a hal
Pro nejrůznější sportovní, kulturní, a společenské akce

Led obrazovky jsou multifunkční. Je možné je použít v interiéru ale díky precizní výrobě i v extrémních venkovních podmínkách. Zařízení je 100% vodotěsné a prachotěsné. Může pracovat v teplotách od -30 do +45. Obrazovky můžeme dodat v libovolných rozměrech i tvarech (4:3, 16:9). Životnost LED obrazovek je za nepřetržitého provozu více než 11 let.

VELKOPLOŠNÉ LED OBRAZOVKY UMÍ ZOBRAZIT:

Signál z televizní PC karty a obsah obrazovky PC
Digitální signál z videokamer a data z externích video střižen
Informace z internetu (zpravodajství, počasí apod.)
Umí zobrazit statický i pohyblivý text jak ve vertikálním tak i v horizontálním směru
Můžete promítat video spoty, statické obrázky, data z časomír, měřičů, technických čidel, signál z DVD přehrávačů, data z SMS modulů určených pro hlasování diváku a chat prostřednictvím mobilních telefonů

NABÍZÍME I DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:

Vytvoření profesionálních grafických podkladů pro projekci
Zprostředkujeme kamerového přenosů

Společnost BigLedScreen.CZ zajišťuje distribuci, prodej a pronájem světelných LED obrazovek v České republice, Slovensku a Polsku. Nabízíme široké spektrum světelných LED obrazovek s instalací u koncového klienta:
interiérové – interaktivní stěny, podlahy, mantinely, naváděcí systémy
exteriérové mobilní – střechy, stropy, fasády

Zkušenosti s danou problematikou jsou potvrzeny úspěšnými realizacemi na území České republiky, Slovenska a Polska. Naše nabídka je vždy individuálně projednávána s klientem, s důrazem na efektivnost a nejoptimálnější řešení.
Naše společnost vám může pomocí multifunkčních LED zobrazovacích zařízení nabídnout reklamu vaší firmy či společnosti v:
obchodních řetězcích Makro
na reklamních pouličních LED obrazovkách v Ostravě, Brně a Praze